Новини

15.05.2024

Народні депутати України відвідали підприємство Радій

14 травня 2024 року відбулася важлива зустріч представників уряду України з керівництвом ПАТ «НВП Радій», метою якої було обговорення можливості створення індустріального парку "Радій" у місті Кропивницький.
07.05.2024

Від команди HR було проведено тренінг для підтримки ментального здоровʼя «Ти як?»

На тренінгу «Ти як?», що відбувся 30 квітня в компанії Радій, учасники мали можливість поглиблено зануритися в тему психологічної підтримки ментального здоров’я.
02.05.2024

Перевірку та приймальний контроль програмно-технічного комплексу системи управління та захисту реактора (ПТК СУЗ-Р) для енергоблоку № 5 АЕС «Козлодуй» успішно завершено

Комісія констатувала про успішне завершення перевірки головного зразка програмно-технічного комплексу системи управління та захисту реактора (ПТК СУЗ-Р) для енергоблоку № 5 АЕС «Козлодуй» і його готовність до відвантаження на майданчик АЕС «Козлодуй»
24.04.2024

Сьогодні завершено наглядовий аудит Exida

Exida Certification LLC, після проведення наглядового аудиту, підтвердила відповідність контролера безпеки RadICS на базі FPGA вимогам Стандарту МЕК 61508 на рівень SIL 3 протягом наступних трьох років.
10.01.2024

Шафи живлення споживачів успішно відвантажено на Південноукраїнську АЕС

Результати випробувань підтвердили відповідність обладнання та документації до шафи живлення споживачів до всіх чинних норм. Виріб буде відвантажено для доставки замовнику
30.11.2023

Radiy та Radics успішно демонструють передові технології на WNE 2023

Спільна участь компаній Radiy і Radics на Всесвітній ядерній виставці (WNE) 2023, що проходить у паризькому виставковому центрі Nord Villepinte, відзначається низкою важливих зустрічей, зростаючим списком нових ділових контактів і великою кількістю перспективних бізнес-можливостей.
06.11.2023

Засідання координаційно-експертної ради спеціалістів з питань АСУ ТП за участі ДП «НАЕК «Енергоатом» відбулося наприкінці жовтня

Організатори засідання координаційно-експертної ради ДП «НАЕК «Енергоатом»